Valymo įmonė

Valymo paslaugos: ar esate susipažinę su jų tipais?

Paslaugos

Ne paslaptis, kad valymo paslaugos šiandien mūsų šalyje yra ypač populiarios, be to, tvirtinama, kad ateityje jų populiarumas augs dar labiau, nes dauguma žmonių, užuot skyrę laiką bei jėgas namų tvarkymui, geriau rinksis malonų buvimą su šeima ar tiesiog ramų poilsį, o, galbūt, nuspręs daugiau laiko skirti darbo užduotims. Kaip ten bebūtų, nors valymo paslaugos šiuo metu ir yra labai populiarios, verta akcentuoti, kad tikrai ne visi yra puikiai susipažinę su jų tipais. Kuomet išgirstamas pasakymas valymo paslaugos,  dauguma galvoja, kad tai – valymo įmonė, kuri apima įvairius procesus – kilimų valymą, grindų plovimą, paviršių valymą sausu ir šlapiu būdu ir t.t. Tačiau šie žmonės yra teisūs tik iš dalies, kadangi iš tiesų valymo paslaugos yra skirstomos į tam tikrus tipus, apie kuriuos ir kviečiame sužinoti daugiau. 

Periodinės valymo paslaugos

Periodinės valymo paslaugos yra bene pats populiariausias pasirinkimas. Tai reiškia, kad reguliariai (keletą  kartų per savaitę; vieną kartą per savaitę; keletą kartų per mėnesį ir t.t.), yra suteikiamos tam tikros, iš anksto numatytos valymo paslaugos, pavyzdžiui, sausuoju bei šlapiuoju būdu valomi paviršiai bei grindys; atliekamas kilimų bei minkštų baldų valymas; langų, veidrodžių valymas ir t.t.

Generalinės valymo paslaugos

Generalinės valymo paslaugos dažniausiai reikalingos vos keletą kartų per metus, kuomet atliekami ne tik jau išvardinti, bet ir kiti veiksmai, pavyzdžiui: orkaitės valymas; dėmių nuo sienų valymas; radiatorių valymas; plytelių tarpų valymas; mikrobangų krosnelės valymas; šaldytuvo valymas; gartraukio valymas ir t.t.

Postatybinės valymo paslaugos 

Baigus ofiso, namų įrengimo darbus ar atlikus jų remontą, reikalingos postatybinės valymo paslaugos, kuomet išvalomi statybinių medžiagų likučiai, statybinių dulkių valymas nuo visų paviršių; langų valymas ir t.t.

Kitos valymo paslaugos

Verta akcentuoti, kad dažna valymo įmonė teikia ir papildomas paslaugas: indų plovimą; patalynės keitimą, skalbimą bei lyginimą; grindų vaškavimą; gėlių laistymą ar persodinimą; aplinkos tvarkymo darbus; minkštų baldų ir kilimų plovimą; žaliuzių valymą; spintelių vidaus valymą; kondicionierių valymą ir t.t.