Įsigijus naują telefoną, greičiausiai puikiai suprantama, kad pinigus reikės leisti ir ant priedų, kurie yra labai naudingi telefonui. Svarbiausiu priedu tampa telefonų dėklai, kurie užtikrina, kad pirmieji telefono nukritimai nebus tokie skaudūs. Įbrėžimai, sumušimai tikrai nedžiugina, ypač, kai naujas telefonas kainuoja tikrai gana daug. Žinoma, visiškai jų išvengti nepavyks, nes telefonas dažnai numetamas netyčia, o kartais jis tiesiog iškrenta iš platesnės kišenės, todėl būtina jį apsaugoti nuo tokių nelaimingų nutikimų. Patys pigiausi dėkliukai tikrai neapsaugos telefono maksimaliai, todėl norint džiaugtis idealia telefono būkle ilgą laiką, rekomenduojama rinktis iš kokybiškos medžiagos telefonų dėklų, kurių yra tikrai labai daug. Svarbiausia rasti tai, kas idealiai tiks jūsų telefono modeliui, nes dažniausiai dėklai būna pagaminami pritaikant juos įvairiems telefonams.

Kiekvienas pasirenka patogiausios medžiagos dėklus, kurie būna pakankamai funkcionalūs. Tačiau galima pastebėti, kad dažnai pasirenkamas silikonas nėra toks ir funkcionalus, ypač itin pigūs jo variantai. Tokie telefonų dėklai būna labai gražūs, spalvingi, įvairūs ir daugelio mėgstami būtent dėl išvaizdos. Tai savotiška puošmena telefonui, todėl ne visada pagalvojama apie saugumą. Brangesniems telefonams silikonas nelabai  tinka apsaugai nuo sutrenkimų, tačiau nuo įbrėžimų šie dėkliukai gali apsaugoti. Geriausius dėklus išsirinkti galite – https://www.priedaitelefonams.lt/

Norint telefoną išlaikyti puikios būklės galima įsigyti aliuminius dėklus, kurie yra tvarus, kieti, apsaugantys tiek nuo susibraižymo, tiek nuo stipresnių smūgių. Dažnai tokie dėkliukai gali būti ir abipusiai, todėl telefonas gali būti apsaugotas visapusiškai. Nors tai galėtų atrodyti kaip puikiausias variantas, tačiau kai kuriems tokie telefonų dėklai yra per daug paprasti, neišvaizdūs. Dažniausiai jie niekuo neišsiskiria, todėl tinka tik norintiems geros apsaugos. Tai nėra pigus variantas ir jis prideda telefonui svorio.

Odiniai telefonų dėklai yra labai malonūs lietimui ir tikrai labai neblogi apsaugai, tačiau oda greitai tampa nebe tokia patraukli, tad dėl išvaizdos toks dėkliukas gali būti greitai keičiamas. Odiniai dėklai dažnai būna knygelės formos, todėl saugo ir ekraną ir telefono nugarėlę. Šie dėklai taip pat brangesni nei, tarkime, silikoniniai, tačiau ir atrodo itin prabangiai.