medelynas

Nori dirbti medelyne? Vien tik mėgti gėles nepakaks

Lietuvoje Paslaugos

Vis daugėja ir daugėja žmonių, kurie sako, kad būtent medelynas galėtų tapti jų svajonių darbo vieta. Ir kuomet išgirstama apie tokią svajonę, dažniausiai galvojama, kad jos įgyvendinimui yra būtinas kone vienas reikalavimas – mylėti gėles, augalus, gamtą. Ir iš tiesų – šios savybės neturintis žmogus, vargu, ar galėtų save sėkmingai realizuoti šioje veikloje. Vis dėlto, tuo pat metu verta prisiminti, kad tai  tikrai nei vienintelis reikalingas įgūdis. Taigi, pabandykime įvardinti, ko dar reikia žmogui, norinčiam, kad medelynas Kaune ar bet kuriame kitame mieste taptų jo darbo vieta.

Fizinė jėga

Nors darbas medelyne daugeliui žmonių skamba pakankamai romantiškai, verta pastebėti kad tai tikrai nėra pats lengviausias darbas. Tai – veikla, kuri reikalauja nemažai fizinės jėgos bei ištvermės. Taigi, jei esate vienas iš tų, kuris neįsivaizduoja savęs dirbančio fizinį darbą, verta labai rimtai apsvarstyti, ar medelynas iš tiesų gali būti ta vieta, kurioje jausitės laimingas.

Atsparumas

Verta akcentuoti, kad norintys dirbti medelyne, turėtų pasižymėti ir puikiu atsparumu, kadangi gali tekti dirbti ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis, pavyzdžiui, lietui lyjant ar pučiant stipriam vėjui; dirbti lauke ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį.

Domėjimasis naujovėmis

Jei nesate vienas iš tų žmonių, kuris mėgsta domėtis naujovėmis, tokiu atveju, tai taip pat gali būti ženklas rodantis, kad, galbūt, jums nereikėtų rinktis darbo medelyne, kadangi šiose vietose dirbantys žmonės bent kelis kartus per metus turi atnaujinti savo žinias bei susipažinti su naujais augalais.

Noras padėti žmonėms

Jei nesate empatiški, o būtinybė padėti žmonėms jums skamba ne kaip malonumas, o kaip varginanti prievolė, tokiu atveju darbas medelyne taip pat gali sukelti sunkumų, kadangi kasdien teks bendrauti su žmonėmis, kurie nežino, kurį augalą išsirinkti ar kaip jį prižiūrėti.

Pradėjote abejoti savo pasirinkimu? Nesate tikri, ar tikrai darbas medelyne galėtų tapti geriausia išeitimi? Atminkite, kad šiandien yra ypač populiarūs testai, kurie leidžia nustatyti, koks darbas jums tiktų labiausiai. Tad išbandykite juos – apsispręsti bus lengviau.

garliavosmedelynas.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *