Delfi "Turta nesa nenaudojami daiktai"

http://gyvenimas.delfi.lt/naujos_formos/turta-nesa-nenaudojami-daiktai.d?id=61138891

Straipsnio santrumpa: "Knygų mainų portalo atstovai  pastebi, kad sutaupyti padeda ir mainai. Jos teigimu, vis daugiau žmonių sutinka keistis knygomis.

„Nė vienas iš mūsų neatsisakysime savo mėgstamiausių vaikystės pasakų, savo šeimos relikvinių knygų, profesinės literatūros ar leidinių su mylimų autorių autografais. Tačiau kai kurių knygų reikia tik tam tikru gyvenimo etapu. Būtent jomis dažniausiai ir mainomasi: tai vadovėliai, akademinė literatūra, laisvalaikio skaitiniai, specializuota literatūra“.

Mainytis knygomis nesunku: apsilankius knygų mainų svetainėje ir suradus patinkančią knygą tereikia susisiekti su jos savininku. Užsisakius norimą knygą jau po dienos ar dviejų bus galima ją skaityti. Vieniems patinka knygomis mainytis susitikus, kiti siunčia jas paštu, treti – palieka sutartoje vietoje. Tačiau geriausia sulaukus įdomaus pasiūlymo sėsti ant dviratuko ir nuvykti į svečius ar mėgstamą kavinę. Mat susitikus knygų mainai būna smagesni negu pasiimti knygą sutartoje vietoje.

„Kartais, jeigu žmogus neranda į ką norėtų mainyti savo knygą, jis gali paskelbti už kokią kainą sutinka ją parduoti. Kainos, kiek pastebėjome, yra tikrai simbolinės“, – dalijasi mintimis knygumainai.lt atstovai.


 

Neatrasti lobynai

http://www.diena.lt/naujienos/miestas/a-mickeviciaus-bibliotekos-knygu-mainuose-neatrasti-lobynai-438308#axzz29Yi1rsCy