Anuomet lubos tikrai nebuvo svarbi namų dalis, nes atrodydavo, jog niekas į jas nežiūri ir nepastebi jokių detalių. Užtekdavo turėti tvarkingas lubas, nuo kurių nebyra dažai ir nesimato jokių įtrukimų. Net ir dabar galima pastebėti, jog daugelyje namų lubos tiesiog baltos, be jokių įdomių akcentų. Kad ir kaip bebūtų gaila, grindims ir kambarių sienoms skiriama labai daug dėmesio – stengiamasi išrinkti gražiausiai atrodančių grindų tekstūrą, medžiagą, spalvas. Lygiai taip pat yra ir su sienomis – stengiamasi parinkti dailias spalvas, galvojama ar geriau jas dažyti, ar pasirinkti tapetus. Lubos taip pat yra siena, kuri gali labai pagerinti interjero dizainą, todėl būtina dėmesio skirti ir joms – balta spalva ne visada geriausias pasirinkimas.

Pirmas dalykas ką verta apmąstyti norint kiek gyvesnių lubų, tai įtempiamų  lubų montavimas, kuris labai greitai papuoš jūsų namus neįprastais vaizdais ar blizgiu, lygiu paviršiumi, kuris atrodys itin prabangiai ir suteiks kambariui žaismingumo. Geriausia tai, kad anaiptol nei įprastų lubų įrengimas, įtempiamų lubų montavimas užtrunka kelias valandas dėl ko galima labai greitai džiaugtis rezultatu. Tokios lubos gali būti su bet kokiais atvaizdais, spalvomis ir raštais.

Kad kambarys būtų mažiau nuobodus, galima sugalvoti puikių idėjų, į kurias įtraukiamos ir lubos. Jei jums įtempiamų lubų montavimas neatrodo gera idėja, tuomet galima įprastas lubas nudažyti taip, kad jos įsilietų į kambarį. Pavyzdžiui puikiai gali atrodyti vientisa linija prasidedanti nuo vienos sienos apačios, kuri eitų link viršaus, per lubas ir pasibaigtų kitos sienos apačioje. Tai paryškins kambarį, padarys jį įdomesniu. Aukštas lubas, norint jas kiek vizualiai sumažinti, galima nudažyti tamsesne spalva nei sienos ir turėsite jaukesnę ir šiltesnę patalpą.

Lubų dažymas gali būti puiki idėja ir tuomet, kai norisi sustiprinti pasirinktą interjero dizainą. Tarkime, kai norite išreikšti kokią nors svarbią spalvą arba išryškinti tam tikrus akcentus. Spalvingos ar raštuotos lubos kartais gali padėti užmaskuoti kokį nors neišsprendžiamą nelygumą ar kitą problemą. Taigi, nebūtina rinktis visuomet tą patį nuobodų variantą, kai galima susikurti daug įdomesnių būdų savo interjerui. Jei jūs galvojate apie įtempiamas lubas, jomis pasirūpinti gali https://www.lubunamai.lt/ specialistai.