Drąsiai būtų galima sudaryti sąrašą temų, kuriomis niekada nebus per daug patarimų, pavyzdžiui, drabužiai. Kas jau kas, tačiau dailiosios lyties atstovės tikrai šia tema gali kalbėti valandų valandas ir negailėti laiko ieškodamos patarimų. Ir iš tiesų, jų nebūna per daug, tačiau ne tik todėl kad ši tema dailiosios lyties atstovėms yra labai aktuali, bet ir todėl, kad drabužiai gali būti patys įvairiausi: viršutiniai bei apatiniai; klasikiniai ir sportiniai; varžantys judesius ir ne; dekoruoti detalėmis ir nedekoruoti; vienspalviai ir daugiaspalviai ir t.t. Ir kiekvienas iš tų drabužių reikalauja dėmesio, įžvalgų bei teisingų patarimų. Taigi, šį kartą atkreipsime dėmesį į tam tikrą drabužių kategoriją – klasikinės suknelės ilgomis rankovėmis ir pateiksime keletą pastebėjimų.

Klasikinės suknelės ilgomis rankovėmis – puikiai tinka ir vasarą

Klasikinės sukneles ilgomis rankovėmis tikrai nėra tas drabužis, kurį atėjus vasarai, reikėtų padėti į į tolimiausią drabužinės kampą. Nors atėjus vasarai, pirmenybę teikiama drabužiams, kurie dengia mažiau kūno, o taip pat klasiką neretai išmanome į nerūpestingo ar sportinio stiliaus drabužius, verta pastebėti, ir vasarą tikrai netrūksta progų, pavyzdžiui, verslo susitikimas ar pokalbis, oficiali šventė, kuomet klasikinės suknelės ilgomis rankovėmis tampa idealiu pasirinkimu.

Klasikinės suknelės ilgomis rankovėmis: verta turėti ir vienspalvių, ir daugiaspalvių

Dar viena svarbi detalė, kurią verta žinoti apie šio tipo sukneles, ta, kad formuodamos garderobą, turėtumėte įsigyti tiek vienspalvių, tiek daugiaspalvių klasikinių suknelių ilgomis rankovėmis. Prie vienspalvių galėsite derinti kelių spalvų drabužius bei aprangos detales, tuo tarpu prie daugiaspalvių – vienspalvius. Tokiu būdu turėsite galimybę kurti pačius netikėčiausius derinius.

Parinkus tinkamus elementus, tokia suknelė puikiai tiks įvairiomis progomis

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad parinkus tinkamus elementus, klasikinė suknelė ilgomis rankovėmis, puikiai tiks įvairiomis progomis. Jei prie tokios suknelės priderinsite skarelę, būsite pasiruošusi verslo susitikimui; jei smulkius papuošalus – toks įvaizdis puikiai tiks eilinei darbo dienai.  Na, o priderinus masyvių papuošalų, bus galima keliauti ir į oficialią šventę ar net vakarėlį. 

Tad linkime teisingų sprendimų.