Volcano walk lanzarote

Kai kurorte ilsėtis aktuviai – Lanzarote volcano walk tą leidžia

Kelionės

Dažniausiai poilsį kur nors šiltoje saloje įsivaizduojame kaip begalines valandas paplūdimyje, kokteilių gurkšnojimą ir lėtus pasivaikščiojimus promenadomis saulei leidžiantis ar jau nusileidus. Tačiau vis labiau įvairiausi turistai ieško aktyvaus poilsio galimybių kurortuose. Vienas puikių pavyzdžiui, kaip tą galima pasiekti – tai lanzarote volcano walk, puikus hiking takas esantis visai šalia populiariausio šios Kanarų salos kurorto – Playa Blanca miesto.

Kaip atrodo tas takas ir kodėl jis jau priskiriamas prie aktyvaus poilsio? Arba kitaip – kuo jis kitoks nei paplūdimio promenada, kuria ir taip turistai slankioja kartais net po kelias valandas baiginėdami dar vieną puikią dieną nuostabiame kurorte? Na, visų pirma, tai daugiau mažiau laukinis takas. Be gražiai išklotų trinkelių ar asfaltuotų keliukų. Playa Blanca volcano walk yra tikras – nusidriekęs tikroje, natūralioje gamtoje. Turistų pėdos ir kelis ženklai kur kada pasukti ir formuoja ir šį takelį.

Volcano walk lanzarote

Kuo dar jis ypatingas palyginus su ilgu ėjimu paplūdimiu? Na, viską nusako jau pats pavadinimas. Lanzarote volcano walk. Neskamba įtartinai? Skamba! Juk vulkanas yra niekas kitas, kaip kalnas. Kalnas reiškia, jog teks kopti aukštyn. Kelti kojas, sunkiau kvėpuoti, pasitelkti vieną kitą papildomą raumenį palyginus su lengvu ėjimu pajūriu. Na štai. O to jau visai gali pakakti norint lanzarote walks from playa blanca ir būtent šį volcano trail priskirti prie aktyvaus poilsio pasyviam kurorte. Pagrįstai ir užtikrintai. Nes mes juk galim skirtyti, kodėl gi ne?

Ko dar yra be lanzarote volcano walk?

Ką dar galima sugalvoti Playa Blanca kurorte, jei į volcano jau lipote tris kartus ir šis iššūkis jums pasirodė pernelyg nerimtas? Na, visų pirma, galima išbandyti visą puokštę įvairiausių paplūdimio sporto rūšių. Neteko surfinti ar kaituoti? Viena kelių valandų treniruotė gali priversti jus norėti ilsėtis likusias kelias dienas. Galima lanzaroteje pasieškoti ir kur kas daugiau hiking walks. Jų yra ir aplink pačią Playa Blanca, ir visoje saloje. Šioje vietoje savo populiarumu laimi Timanfaya national park, bet apie jį turbūt vėliau. Nėra juk pernelyg kur skubėti. Volcano walk – puikia pradžia tam.

Taigi, štai kaip atrodo, arba bent jau kaip gali atrodyti puikios, aktyvios atostogos Playa Blanca kurorte leidžiantis į volcano walk ir kitas puikias pramogas. Svarbiausia – aktyvias pramogas.