Daugelis dar nėra gerai susipažinę su įtempiamomis lubomis. Tai vienas geriausių būdų pagerinti interjerą savo namuose, paslėpti lubas su defektais ar praplėsti erdvę. Jos greitai montuojamos ir atrodo namuose itin dailiai. Pasirinkus tam tikras spalvas, tekstūrą galima išgauti sprendimus, kurie padės praplėsti kambarį. Tai gana praktiškas sprendimas, nes kainos ir kokybės santykis yra tikrai puikus. Jei galvojate rinktis tokias lubas, verta žinoti kokie yra jų privalumai.

Pirmiausia labai puiku tai, kad įtempiamos lubos yra įvairių spalvų, tuomet visada rasite geriausius vizualius sprendimus savo namams, nereikės apsiriboti tik keliomis spalvomis. Spalvos skirtos tam, kad lubos galėtų puošti bet kokio stiliaus interjero sprendimus. Galima rinktis ne tik skirtingas spalvas, bet ir raštus, tekstūras. Matinės, satininės arba blizgios plėvelės tiks kiekvienam pagal poreikius – matinė plėvelė atrodys natūraliau, tačiau su blizgiu paviršiumi galima sužaisti taip, kad erdvė atrodytų didesnė. Skirtingi raštai leis kambariui atrodyti įdomiau.

Įtempiama plėvelė yra visiškai atspari drėgmei, todėl toks sprendimas gali būti daromas ir vonioje ar virtuvėje, kur drėgmės būna labai daug. Įtempiamos lubos nebus paveiktos nei garavimo nei tais atvejais, jei kaimynas užpils jūsų butą. Puiku tai, kad vandens užpylimo atveju plėvelė vandenį sulaiko ir apsaugo kambarį bei namus. Vanduo gali po to būti paprastai išsiurbiamas, o plėvelė liks visai nepažeista.

Tokios lubos labai lengvai valomos – užtenka švelniai nuvalyti ją su šluoste esant poreikiui. Pati plėvelė netraukia dulkių ar nešvarumų, todėl dažnai to daryti neprireiktų. Galima kas kelis metus plėvelę nuplauti vandeniu ir prireikus panaudoti nuriebalinimo priemones, ypač jei lubos yra virtuvėje.

Pats lubų įrengimas labai paprastas ir užtrunka tikrai neilgai. Geri specialistai gali jas įrengti vos per tris ar keturias valandas. Montuojant įtempiamas lubas nereikia išnešti baldų ar kitaip pasiruošti, taip pat po montavimo nelieka jokios netvarkos, kas daugelį labai pradžiugina. Kad lubos būtų įrengtos, tvirtinamas karkasas ir tuomet dedama plėvelė, kuri yra įtempiama naudojant karštą orą, todėl kambarys darbų pabaigoje būna įkaitinamas iki tam tikros temperatūros. Gerus specialistus, kurie teikia kokybiškas lubų montavimo paslaugas, rasite – https://www.lubunamai.lt/.