Įdomu tai, kad daugeliui žmonių darbas užsienyje (uabpersonalas.lt) atrodo kaip itin puikus, netgi romantiškas pasirinkimas. Ir iš tiesų – tiesos tame yra tikrai nemažai, juk nusprendę išvykti dirbti į užsienį, galbūt netgi pradėsite naują gyvenimą. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad jums tikrai teks susidurti ir su tam tikrais pokyčiais. Nemaža dalis žmonių linkę manyti, kad vieninteliai pokyčiai, kurie laukia, tai – tik būsto pakeitimas, svetima kalba ir nauji žmonės. Tačiau, ar tikrai taip yra? Vis dėlto, akylesni tikrai pastebės, kad darbas užsienyje atneš ir daugiau pokyčių. Kokių?

Dienotvarkės pasikeitimas

Verta akcentuoti, kad iki išvykimo iš savo namų, didžioji dalis žmonių būna pripratę prie tam tikros dienotvarkės – pavyzdžiui, neturi  darbo, o turėdami daug laisvo laiko, dienotvarkę dėliojasi taip, kaip norisi ir kaip patinka. Tačiau situacija iš esmės pasikeičia, kai išvykstama dirbti į užsienį – tuomet, jau tenka gyventi pagal naują dienotvarkę, kuri dažnu atveju būna labai užimta bei griežta. Taigi, tai gali būti iš tiesų rimtas pokytis ir jam ruoštis reikėtų iš anksto.

Miego režimas

Dar vienas pasikeitimas, su kuriuo jums taip pat teks susidurti, jei bus pasirinktas darbas užsienyje, yra miego režimo pokyčiai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis žmonių, dar prieš išvykimą į užsienį, dažniausiai neskiria daug dėmesio miego režimui – eina miegoti tada, kada nori ir keliasi taip pat tada, kai nori, tačiau dažniausiai tai tikrai nebūna sveikatos ekspertų rekomenduojamas 22.00 – 06.00 val. režimas. Na, o pasirinkus darbą užsienyje ir pradėjus šiek tiek kitokį gyvenimą, dažniausiai tenka koreguoti ir miego režimą. Koks jis, pasakyti sunku, nes viskas priklausys nuo jūsų darbo laiko, tačiau tikėtina, kad tikrai laikysitės griežtų taisyklių ir miegui skirsite kur kas daugiau dėmesio nei buvote įpratę iki šiol. 

Maistas

Savo gyvenimo negalime įsivaizduoti be maisto, o nusprendus išvykti dirbti į užsienį, teks susidurti su  pokyčiais ir šioje srityje. Labai tikėtina, kad atvykę į svečią šalį, nerasite kai kurių savo pamėgtų maisto produktų, tad būsite priversti ieškoti alternatyvos.